kontakt

Szanowni Państwo zapraszamy do biura HAPPYHOLiDAYTRAVEL DUO.
Organizujemy podróże oraz wyjazdy turystyczne osobom indywidualnym i grupom.
Zarezerwujemy i dostarczymy bilety lotnicze i kolejowe do wskazanego miejsca,
znajdziemy przyjazny hotel, ubezpieczymy na czas podróży. Odwiedź nas, wrócisz!

» więcej o HAPPYHOLiDAYTRAVEL DUO

Konsultanci on-line:


Małgorzata:
Małgorzata
Joanna:
Joanna
Justyna:
Justyna

My na facebooku:


HAPPYHOLiDAYTRAVEL malwa DUO laureatem platynowej malwy 2007 w kategorii biura podróży w ogólnopol-
skim rankingu konsumentów

» dowiedz
się więcej

W naszym biurze możesz dokonać płatności kartami:
 
Visa Visa Electron American Express Mastercard Maestro Diner Club International

Zaprzyjaźnione
linie lotnicze:

www.lot.pl
www.lufthansa.com
www.klm.com
www.airfrance.com
www.swiss.com
www.flysas.com
www.austrian.com

Nasi partnerzy:

Nasze biuro funkcjonuje w samym centrum Warszawy, specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze służbowych podróży zagranicznych i krajowych. Oferujemy najniższe ceny i najdogodniejsze połączenia lotnicze.
Pracując w systemie rezerwacyjnym Start Amadeus, mamy możliwość wystawiania biletów lotniczych na wszystkich przewoźników obsługujących przeloty rejsowe.
Sprzedajemy także bilety tanich linii lotniczych: EasyJet, Germanwings, Norwegian, Ryanair, WizzAir, Jet Air i inne.
Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za wszystkie rezerwacje, cena podawana klientowi jest ceną gwarantowaną.
Profesjonalni pracownicy HAPPY HOLIDAY TRAVEL DUO Sp. z o.o. pomogą Państwu w rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych, wypożyczeniu samochodu, rezerwacji hotelu oraz zawarciu ubezpieczenia turystycznego.
Dokumenty podróży firma dostarcza do klientów.
Proponujemy również ofertę turystyczną wiarygodnych i sprawdzonych tour operatorów.
Płatności przyjmowane są gotówką, kartami kredytowymi, czekami potwierdzonymi i przelewem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Przykładowe propozycje wyjazdów służbowych

Izrael:

Dzień pierwszy
Spotkanie uczestników w hali odlotów Terminal 1 lotniska Chopina w Warszawie na 3 godziny przed odlotem. Lot do Tel Awiwu trwa 3.40 min. Po przylocie, odprawa biletowo-bagażowa, spotkanie z przedstawicielem Happy Holiday Travel Duo i przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w hotelu w Tyberiadzie.

Dzień drugi
Po śniadaniu wyjazd na Wzgórza Golan, odwiedzimy Banias, gdzie znajdują się źródła rzeki Jordan, widok na Syrię z Góry Bental i wizyta w bunkrze syryjskim, przejazd do Safed – słynne miasto kabalistów – mistyka żydowska z 16 w. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień trzeci
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Akko – stolicy krzyżowców na Ziemi Świętej, zwiedzanie Hajfy z ogrodami Bahajów. Cezarea Nadmorska. Przejazd do Jerozolimy zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień czwarty
Po śniadaniu zwiedzanie Jerozolimy m.in. Knesset Izraela, Menora, Muzeum Izraela z Makietą Jerozolimy Heroda i Jezusa, Wielka Synagoga i Stare Miasto. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień piąty
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Morza Martwego. Po drodze krótkie spojrzenie na Jerycho, następnie wjazd kolejką linową na Massadę – ostania twierdza żydowska podczas wojny z Rzymem, oaza Ein Gedi i czas wolny nad Morzem Martwym. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień szósty
Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Tel Awiwu. Zwiedzanie Tel Awiwu – m.in. Independance Mouse, Muzeum Diaspory, starożytna Jafa. Zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, kolacja, nocleg.

Dzień siódmy
Śniadanie i obiadokolacja w hotelu. Dzień wolny do grupowego lub indywidualnego zagospodarowania (możliwość plażowania i kąpieli w Morzu Śródziemnym).

Dzień ósmy
Wczesnym rankiem wyjazd na lotnisko Ben Gurion. Powrót do Warszawy.


Cena za osobę w pokoju dwuosobowym:

  Hotel 4* Hotel 5*
15 uczestników 1190 USD 1690 USD
20 uczestników 1090 USD 1590 USD
25 uczestników 990 USD 1550 USD

Dopłata do pokoju jednoosobowego:
Hotel 4 * - 550 USD
Hotel 5 * - 780 USD


Cena zawiera:

 • 7 noclegów w hotelach o wybranym standardzie
 • Wyżywienie HB – śniadania i obiadokolacje
 • Przewidziany program turystyczny z przewodnikiem w języku polskim
 • Klimatyzowany autokar podczas zwiedzania
 • Bilety wstępu
 • Transfery lotnisko – hotel – lotnisko
 • Ubezpieczenie AXA Travel

Cena nie zawiera:

 • Przelotu samolotem rejsowym ELAL lub LOT ok. 1850 PLN – 2000 PLN

Smak Izraela:

Dzień pierwszy WARSZAWA/TEL AWIW
Zbiórka 3 godz. przed wylotem w hali odlotów Terminal 1 lotniska Chopina w Warszawie przy stanowisku Happy Holiday Travel Duo. Lot do Tel Awiwu trwa 3.40 godz.. Po odprawie paszportowej i odbiorze bagażu, spotkanie z pilotem/przewodnikiem i transfer do hotelu w Netanyi. Zakwaterowanie. Kolacja w restauracji w Netanyi. Powrót do hotelu na nocleg.

Dzień drugi CEZAREA NADMORSKA/HAJFA/OGRODY BAHAJÓW/SAFED
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i przejazd wybrzeżem Morza Śródziemnego do Cezarei Nadmorskiej, miasta krzyżowców z czasów imperium rzymskiego, gdzie znajduje się wiele wykopalisk, m.in. pozostałości rzymskiego akweduktu, amfiteatr Heroda Wielkiego, który współcześnie przekształcono na muszlę koncertową. Najstarszą budowlą jest Wieża Stratona. Zatrzymamy się w Hajfie – głównym porcie Izraela u stóp góry Karmel, miejscu prastarego osadnictwa. Przejście do świątyni Bahajów, położonej w pięknych ogrodach. Przejazd do Safed – ważnego ośrodka kabały. Spacer przez labirynt uliczek, po których przechadzają się chasydzi. Przejazd do Jerozolimy, zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień trzeci JEROZOLIMA – Via Doloroso, Bazylika Grobu Pańskiego, Grób w ogrodzie, Wieczernik
Po śniadaniu zwiedzanie Jerozolimy – miejsca kultu trzech wielkich religii. Główne atrakcje turystyczne znajdują się na Starym Mieście. Otoczone murem pochodzącym z XVI wieku, z 7 bramami i 34 wieżami. Wewnątrz ciasne, kręte i gwarne uliczki prowadzą poprzez dzielnice muzułmańską, chrześcijańską, żydowską i ormiańską do najważniejszego miejsca miasta – Wzgórza Świątynnego. Według tradycji jest to biblijne Wzgórze Moria, na którym Abraham miał złożyć w ofierze Izzaka. Salomon zbudował tam Świątynię. W drugiej, odbudowanej Świątyni nauczał Jezus. Wreszcie było to miejsce nawiedzone przez Mahometa skąd według tradycji muzułmańskiej, został wzięty do nieba. Żydzi czczą natomiast przylegający od strony zachodniej do placu pozostały fragment muru otaczającego niegdyś świątynię, nazywany Ścianą Płaczu – Kotel Hama aravi. Przychodzą tu, aby tradycyjnie opłakiwać zburzenie świątyni przez Rzymian w 70 r. Dla chrześcijan miejscem kultu jest Bazylika Grobu Pańskiego, wznosząca się w dzielnicy chrześcijańskiej Starego Miasta. Dzielnicę muzułmańską i chrześcijańską łączy ulica Via Dolorosa. Według tradycji to właśnie tędy był prowadzony Jezus na ukrzyżowanie. Na południe od Starego Miasta, za bramą Syjońską na górze Syjon wznosi się Wieczernik, pomieszczenie, w którym Jezus z apostołami spożył ostatnią wieczerzę. Jest to pierwszy kościół chrześcijański. Obecnie budowla pochodzi z XVI wieku, znajduje się w niej także szczególnie czczony przez Żydów Grób Dawida. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień czwarty GÓRA OLIWNA/GETSEMANI/BETLEJEM
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd na Górę Oliwną. Według tradycji, Jezus wstępuje do nieba właśnie z Góry Oliwnej . Stąd zapłakał nad Jerozolimą, zapowiadając jej upadek i zniszczenie. Wizyta w Getsemani – nazywa się go Kościołem Narodów, gdyż 16 narodów przyczyniło się do jego budowy. Na zboczach Góry Oliwnej rozpościera się największy cmentarz Jerozolimy .Juz od II tysiącleci p.n.e. drążono tutaj grobowce. Tu chowani byli Żydzi, chrześcijanie i muzułmanie. Tradycje trzech monoteistycznych religii głoszą, że na kamiennym cmentarzu i znajdującej się poniżej Dolinie Jozafata, rozpocznie się zmartwychwstanie ludzi w dniu Sądu Ostatecznego. Z Góry Oliwnej rozpościera się piękna panorama na Stare Miasto i Wzgórze Świątynne z pozłacaną Kopułą na Skale. Po południu wyjazd do Betlejem. Wizyta w Bazylice Narodzenia Świętego, która jest najstarszym kościołem na świecie. Przejazd do hotelu w Tel Awiwie, zakwaterowanie, kolacja i nocleg.

Dzień piąty, szósty, siódmy TEL AWIW
Pobyt w wybranym hotelu nad Morzem Śródziemnym .Śniadanie i obiadokolacja w hotelu.

Dzień ósmy TEL AWIW/WARSZAWA
Wczesny transfer na lotnisko Ben Gurion w Tel Awiwie. Odlot do Polski.


Cena za osobę w pokoju dwuosobowym:

  Hotel 4* Hotel 5*
15 uczestników 990 USD 1490 USD
20 uczestników 890 USD 1390 USD
25 uczestników 865 USD 1365 USD

Dopłata do pokoju jednoosobowego:
Hotel 4 * - 490 USD
Hotel 5 * - 750 USD


Cena zawiera:

 • 7 noclegów w hotelach o wybranym standardzie
 • Wyżywienie HB – śniadania i obiadokolacje
 • Przewidziany program turystyczny z przewodnikiem w języku polskim
 • Klimatyzowany autokar podczas zwiedzania
 • Bilety wstępu
 • Transfery lotnisko – hotel – lotnisko
 • Ubezpieczenie AXA Travel

Cena nie zawiera:

 • Przelotu samolotem rejsowym ELAL lub LOT ok. 1850 PLN – 2000 PLN

UWAGA!!!

Program jest przykładowy, a propozycje w nim zawarte mogą ulegać całkowitej modyfikacji w zależności od zapotrzebowania klienta. Długość programu można dostosować dowolnie, ponieważ przelot bezpośredni proponuje dwóch przewoźników, a mianowicie ElAl, izraelskie linie lotnicze, który oferuje połączenia w poniedziałki, środy i piątki oraz LOT, który oferuje połączenia do Tel Awiwu w poniedziałki, czwartki i soboty.
Podana cena jest kalkulacją powyższego programu i może ulegać zmianie w zależności od zawartości programu, standardu oferty, standardu zakwaterowania, wyżywienia itp.

Poniżej przedstawiamy Państwu propozycje, co może być zawarte w takim programie. Oczywiście zależnie od Państwa wyboru, dopasujemy noclegi tak, aby realizowany program był na jak najwyższym poziomie. Zawsze, aby usprawnić proces przygotowania oferty, zwracamy się z prośbą, aby kierowane zapytania były według wybranego przez Państwa schematu:

 1. Zamawiający określa termin, ilość osób, wstępne oczekiwania i budżet, a Happy Holiday Travel Duo ustala pozostałe warunki rezerwacji (standard, miejsce pobytu, transport, itp.)
 2. Zamawiający określa termin, ilość osób, standard oferty, środki transportu, inne oczekiwania, a Happy Holiday Travel Duo proponuje najniższą, spełniającą warunki kalkulację imprezy.

Propozycje punktów programu:

 • wizyta na Wgórzach Golan w winiarni Golan i degustacja wina
 • wizyta w Kibutzu
 • wejście do Tunelu Ściany Płaczu – Tunel Pokoleń
 • Yad Vashem
 • Muzeum Izraela z makietą Jerozolimy
 • Zwoje Morza Martwego
 • Duża Synagoga
 • Kneset
 • Mini Izrael
 • Purim – synagoga, gdzie czytana jest Księga Ester
 • Pesach – tradycyjna uczta z czytaniem Hagadach
 • Sukot – święto namiotów
 • Hanuka – Święto Świec i pączków
 • Ein Gedi – kibutz, park narodowy
 • Safed i Centrum Kabały
 • Wykład o kuchni żydowskiej
 • Kopalnie Króla Salomona
 • Ogród zoologiczny dla zwierząt wspomnianych w Starym Testamencie
 • Jeep Safari Wzgórz Golan lub pustynia Negev
 • Osiedle komunalne na granicy z Egiptem
 • Petra
 • Ejlat – możliwość pływania z delfinami

Foto galeria: