kontakt

Szanowni Państwo zapraszamy do biura HAPPYHOLiDAYTRAVEL DUO.
Organizujemy podróże oraz wyjazdy turystyczne osobom indywidualnym i grupom.
Zarezerwujemy i dostarczymy bilety lotnicze i kolejowe do wskazanego miejsca,
znajdziemy przyjazny hotel, ubezpieczymy na czas podróży. Odwiedź nas, wrócisz!

» więcej o HAPPYHOLiDAYTRAVEL DUO

Konsultanci on-line:


Małgorzata:
Małgorzata
Joanna:
Joanna
Justyna:
Justyna

My na facebooku:


HAPPYHOLiDAYTRAVEL malwa DUO laureatem platynowej malwy 2007 w kategorii biura podróży w ogólnopol-
skim rankingu konsumentów

» dowiedz
się więcej

W naszym biurze możesz dokonać płatności kartami:
 
Visa Visa Electron American Express Mastercard Maestro Diner Club International

Zaprzyjaźnione
linie lotnicze:

www.lot.pl
www.lufthansa.com
www.klm.com
www.airfrance.com
www.swiss.com
www.flysas.com
www.austrian.com

Nasi partnerzy:

Izrael - warto wiedzieć:


USTRÓJ - Parlamentarna republika demokratyczna, na czele z prezydentem.

KLIMAT - Dominują trzy typy klimatu – pustynny, tropikalny, a nad większością terytorium śródziemnomorski.

STOLICA - władze Izraela ustanowiły stolicę w Jerozolimie, społeczność międzynarodowa nie uznaje tej decyzji i niemal wszystkie Ambasady znajdują się w Tel Awiwie.

JĘZYKI URZĘDOWE – hebrajski i arabski. Funkcjonują też: angielski, polski, francuski, niemiecki, rosyjski.

WALUTA – nowy szekel izraelski, skrót NIS. 1 NIS = 100 agorot. Szekiel (100 agorotów) 1 USD = ok. 4 szekli, ceny podawane są również w dolarach USA.

KARTY KREDYTOWE - w sklepach, restauracjach, hotelach są akceptowane karty kredytowe (Visa, Mastercard/Eurocard, American Express, Diners Club). Łatwo znaleźć bankomat.

WIZY - obywatele Polski nie muszą się starać o wizy przy wyjazdach krótszych niż 90 dni.

PRZEPISY ZDROWOTNE - nie są wymagane szczepienia.

SAMOCHÓD - wymagane międzynarodowe lub lokalne ważne prawo jazdy. Ruch prawostronny, obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa, limit prędkości na autostradach 90-110 km/h, stacje benzynowe czynne w większości całą dobę.

NAPIWKI - zwyczajowo 12-15% ceny.

NAPIĘCIE - 220 V, potrzebne są przejściówki.

SKLEPY - otwarte są od 9.00 do 17.00 lub 18.00 od niedzieli do czwartku. Sjesta od 13.00 do 16.00.

MUZEA i galerie mają swoje godziny otwarcia.

Happy Holiday Travel Duo proponuje szeroką ofertę wycieczek objazdowych do Izraela oraz pobytów indywidualnych w dowolnym miejscu w Izraelu. Firma specjalizuje się w propagowaniu tego niezwykłego regionu poprzez przygotowywanie ofert wyjazdów indywidualnych, pobytowych i pobytowo - objazdowych, w tym także indywidualnych pobytów leczniczych nad Morzem Martwym, dla osób ze schorzeniami skóry (łuszczyca, AZS, trądzik), płuc (astma) i problemami reumatologicznymi. Na życzenie klienta, rezerwujemy konsultacje lekarskie i zabiegi.


Jako jedni z nielicznych proponujemy również tzw. wyjazdy szyte na miarę zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla kilkuosobowych grup. Przygotowujemy również wyjazdy wg programów zaprojektowanych przez samych klientów.


Nasz wieloletni i niezawodny izraelski kontrahent daje gwarancję wysokiej jakości świadczeń oraz czuwa, aby w programach indywidualnych lub objazdowych nie znalazły się miejsca, które mogą stwarzać zagrożenie bezpieczeństwa naszych klientów. Jest bardzo pomocny w chwilach wątpliwości, pomaga oraz udziela potrzebnych informacji klientom znajdującym się w Izraelu. Dbamy przede wszystkim o jakość usług oraz bezpieczeństwo klienta, a co za tym idzie bazujemy na hotelach izraelskich, które usytuowane są w izraelskich, nie arabskich dzielnicach. Zakwaterowanie w Tel Awiwie, nad Morzem Martwym lub w Eilacie proponujemy w hotelach przy plaży lub w niedalekiej odległości od linii brzegowej. Hotele wybierane przez nas, jako baza noclegowa podczas wyjazdów objazdowych, pomimo standardu 3 *, są na dobrym, europejskim poziomie. Nie proponujemy zakwaterowania na obszarze Palestyny. Korzystamy z oferty przelotów izraelskich linii lotniczych ELAL i polskich linii lotniczych LOT. Warto dodać, że przy przelocie bezpośrednimi liniami lotniczymi do Izraela, nie narażamy klientów na koszty wiz, na czas stracony na granicy lub na transfery.

Foto galeria: