kontakt

Szanowni Państwo zapraszamy do biura HAPPYHOLiDAYTRAVEL DUO.
Organizujemy podróże oraz wyjazdy turystyczne osobom indywidualnym i grupom.
Zarezerwujemy i dostarczymy bilety lotnicze i kolejowe do wskazanego miejsca,
znajdziemy przyjazny hotel, ubezpieczymy na czas podróży. Odwiedź nas, wrócisz!

» więcej o HAPPYHOLiDAYTRAVEL DUO

Konsultanci on-line:


Małgorzata:
Małgorzata
Joanna:
Joanna
Justyna:
Justyna

My na facebooku:


HAPPYHOLiDAYTRAVEL malwa DUO laureatem platynowej malwy 2007 w kategorii biura podróży w ogólnopol-
skim rankingu konsumentów

» dowiedz
się więcej

W naszym biurze możesz dokonać płatności kartami:
 
Visa Visa Electron American Express Mastercard Maestro Diner Club International

Zaprzyjaźnione
linie lotnicze:

www.lot.pl
www.lufthansa.com
www.klm.com
www.airfrance.com
www.swiss.com
www.flysas.com
www.austrian.com

Nasi partnerzy:

2010-11-24 11:22:45

Nawiązując do piątkowego Seminarium, podawano również wiele ciekawostek związanych z podróżami do Izraela. Tel Awiw zajął 3 miejsce w plebiscycie Lonely Planet Travel Guide na Najlepsze Miasto Świata!  

Coraz więcej podróżujących zafascynowanych jest kuchnią i kulturą izraelską, które są bardzo zróżnicowane. Jest to efektem tego, że Izrael, jako państwo, które dopiero w roku 1948 zdobyło swoją państwowość, skupia ludność przybyłą z wielu państw świata. Co za tym idzie, każdy przywiózł "coś od siebie". Efekt - smakowita, zróżnicowana kuchnia i ciekawa historia. 

Ministerstwo Turystyki Izraela rozpoczyna, po raz pierwszy w Polsce i na razie w 4 miastach, kampanię promującą ten kraj. 

Hasło kampanii - "IZRAEL-wakacyjna ziemia obiecana". Wydaje się, że nic dodać nic ująć.

1 komentarz
2010-11-22 09:27:11

W piątek 19.11, odbyło się Seminarium z Dyrektorem Departamentu ds. Centralnej i Południowej Europy Ministerstwa Turystyki Izraela Panem Yehuda Shen. Celem spotkania było przedstawienie Izraela, jako destynacji, która jest produktem do sprzedaży.  

W jaki sposób można kojarzyć Izrael z turystyką - przecież to tylko polityka i pielgrzymki? - takie pytanie zostało zadane p. Yehuda w pewnym wywiadzie. Odpowiedź wydaje się oczywista: 

- pielgrzymowanie - poważny aspekt wyjazdów do Izraela 

- wspaniałe miejsca wypoczynku - przyjemność i relaks 

- Tel Awiw - miasto, które nigdy nie śpi 

- Eilat - centrum nurkowe 

- Morze Martwe - naturalne SPA 

Podsumowując - wyjeżdżając do Izraela znajdzie się coś dla duszy (pielgrzymki śladami biblii, Jerozolima) i ciała (Morze Martwe, Morze Czerwone, Morze Śródziemne). 

Szacunkowo w pierwszych 3 kwartałach 2010 roku Izrael odwiedziło 135000 turystów z Polski, co pozwoliło zająć 7 miejsce. Najczęściej, bo aż w 75 % były to wyjazdy pielgrzymkowe, 35 % turystów odwiedziło Izrael indywidualnie.

1 komentarz
2010-11-16 10:37:27

Warto więc pamiętać, że rejon Morza Martwego to wielkie, naturalne uzdrowisko w otoczeniu dziewiczej przyrody. Korzystnie działają: niskie położenie, wysokie temperatury, niewielkie opady, wysokie ciśnienie powietrza, brak polonu i bogactwo tlenu – czynniki sprzyjające znakomitemu samopoczuciu i relaksowi. Dobroczynne minerały zawarte w wodach Morza, odprężają system nerwowy, zrelaksują, ujędrnią i wygładzą skórę. Warto więc pomyśleć o skorzystaniu z proponowanych przez Happy Holiday Travel Duo wyjazdów do Izraela. Z najnowszych doniesień medialnych wynika, że znajdujące się na terenie Izraela Morze Martwe, może rzeczywiście stać się martwe. Okazuje się, że od kilku lat poziom wody w tym najbardziej zasolonym akwenie na ziemi systematycznie obniża się. Może stać się tak, co bardzo niepokoi naukowców, że jeśli tendencja spadkowa poziomu wody utrzyma się, Morze Martwe może całkowicie wyschnąć.

34880 komentarzy
2010-11-09 12:43:08

Izrael obejmuje regiony geograficzne o zupełnie odmiennych cechach – pokryte śniegiem góry, cedrowe lasy, spalone słońcem pustynie i podzwrotnikowe doliny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tego samego dnia rano zjeżdżać na nartach z masywu Hermonu, a po południu unosić się na wodach otoczonego pustynią Morza Martwego. Każdy zakątek Izraela związany jest z odrębną kartą historii. Np. Jerozolima łączy w sobie współczesność z historią, to duchowe serce Izraela, ośrodek życia politycznego i kulturalnego. Bez wizyty w Jerozolimie nie można sobie wyobrazić pobytu w tym Państwie. Szczególnie należy pamiętać, że Stare Miasto w Jerozolimie zostało umieszczone na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Podróże z Happy Holiday Travel Duo pozwalają na odkrycie każdego zakątka Izraela, bo oprócz Jerozolimy wartym odwiedzenia i poznania jest wiele innych miejsc, takich jak Galilea, Nazaret, Hajfa, Cezarea.

46532 komentarzy
2010-11-05 13:46:40

IZRAEL to współczesna wersja Wieży Babel. Ziemia Pielgrzymów i Turystów, ziemia fascynująca i ziemia święta. Przyciąga odwiedzających z wielu powodów, gdyż skupia miejsca kultu, imponujące zabytki, a uzupełnieniem, są słoneczne, piaszczyste plaże Morza Śródziemnego i Morza Czerwonego. Istna kolebka cywilizacji, narodów i religii. Wszystko to od stuleci przyciąga do Izraela pielgrzymów i turystów.  

Wyprawa do Izraela ma dla każdego inny wymiar, dlatego też jest zawsze niezapomnianym przeżyciem. Zazwyczaj tak się dzieje, że przy pierwszej wizycie w tym kraju otoczenie wydaje się być znajome. Nazwy pojawiające się po drodze – Jerozolima, Nazaret, Kana Galilejska – znamy od dzieciństwa. Izrael jest krajem kontrastów, gdzie każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie. Happy Holiday Travel Duo, poprzez organizowane przez siebie wyjazdy, stara się przybliżyć każdemu turyście piękno i różnorodność tego kraju.

44188 komentarzy
2010-11-03 12:12:55

Happy Holiday Travel Duo serdecznie wita wszystkich Odwiedzających! 

 

Celem naszego "happy bloga" jest przybliżenie Państwu proponowanych przez nas kierunków, czyli głównie Izraela i Indii. Mamy nadzieję, że zawarte informacje będą przydatne. 

Happy Holiday Travel Duo będzie umieszczać również wpisy o pojawiających się promocjach lotniczych czy planowanych ciekawych wydarzeniach.  

Zapraszamy wszystkich Odwiedzających do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, opiniami o naszym biurze.

7136 komentarzy
2010-11-02 21:33:42

Witamy serdecznie na happy blogu!

3 komentarze

strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57

panel administracyjny